....

Chyba na stránce: Poslední místa na brněnském víkendovém čekatelském kurzu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4703-posledni-mista-na-brnenskem-vikendovem-cekatelskem-kurzu?autologin=1"

Poslední místa na brněnském víkendovém čekatelském kurzu!

Poslední místa na brněnském víkendovém čekatelském kurzu!

Nemáš dostatek času na lesní kurz a přesto hledáš kvalitní čekatelky? Pak je tu právě pro tebe Víkendový čekatelský kurz Brno-město. Přihlásit se můžeš do 30. 9. nebo do naplnění kapacity (22 účastníků).

Čtyři víkendy v okolí Brna. Takový je formát Víkendového čekatelského kurzu Brno-město. Je určen zejména těm, kteří nemají dostatek času na lesní kurz, ale přesto jim není kvalita skautského vzdělávání lhostejná. Preferujeme starší a zkušenější uchazeče, kteří se už podílí na vedení oddílu, programem a celkovým pojetím cílíme na účastníky narozené v letech 1990 – 1999.

Kurz pokrývá všechny oblasti a kompetence stanovené pro vůdcovskou zkoušku. Zájem soustředíme zejména na praktické dovednosti v oblasti pedagogiky, psychologie a metodiky. Od účastníků očekáváme ochotu ke samostudiu a přípravě i mimo prostor kurzu.

Další podrobnosti vč. termínů a absolvenčních podmínek najdeš zde https://2okrsek.skautibrno.cz/vikendovy-cekatelsky-kurz-brno/

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 175x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu