....

Chyba na stránce: Poznej svoje JOTA/JOTI tábořiště: interaktivní online mapu akce a aktivit! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4740-poznej-svoje-jota-joti-taboriste-interaktivni-online-mapu-akce-a-aktivit?autologin=1"

Poznej svoje JOTA/JOTI tábořiště: interaktivní online mapu akce a aktivit!

Poznej svoje JOTA/JOTI tábořiště: interaktivní online mapu akce a aktivit!

JOTA/JOTI začne už bezmála za týden, přinášíme proto průvodce tzv. tábořištěm akce, neboli online interaktivní mapou všeho, co si letos můžete vyzkoušet!

JOTA/JOTI tábořiště najdeš na hlavním webu akce jotajoti.info. Abys mohl/a na tábořiště vstoupit, je třeba přihlásit se nejprve použitím políčka Sign up v pravém horním rohu stránky (návod k přihlášení i registraci zde.) Pak už jen stačí kliknout na "Campsite" na horní liště, v případě, že se nacházíš na hlavní stránce.

Prohlédni si dobře barevnou mapu tábořiště a vstup na JOTA/JOTI souostroví hlavní branou (Main Gate). Dozvíš se tam, kudy se můžeš vydat dál. Zároveň se v hlavní bráně můžeš přihlásit na úvodní aktivitu "10 principů dialogu", které uplatníš během akce.

Následně doporučujeme navštívit světle modrý Safe from Harm stan, který tě provede nejen online bezpečností. Můžeš si v něm vybrat až z 5 aktivit v různém čase, a uchránit tak např. Andyho od nebezpečí. ;)

Žlutozelená rádiová základna není jen pro účastníky JOTA! Můžeš se na ní jednak dozvědět, jak JOTA funguje, ale taky vstoupit do online JOTI Rádia. Z nabízených aktivit na tomto místě doporučujeme hlavně skautské Spotify, neboli Scoutify. :D Více o JOTI Rádiu zde.

Znamená pro tebe JOTA/JOTI hlavně chatování se skautkami a skauty z celého světa? Vydej se do zeleného lesíku s názvem JOTA/JOTI Chat a připoj se na Scout Link (návod zde). Brzy v chatovém lese přibudou i aktivity: chat sessions na různá zajímavá témata, stačí si vybrat to svoje.

Ztratil/a ses na JOTA/JOTI souostroví a potřebuješ pomoct? Navštiv ostrůvek uprostřed mapy s názvem JOTA/JOTI HQ (ústředí akce). Má stejně fialovou barvu, jako logo WOSM a najdeš na něm odpovědi k hlavní výzvě a prostor pro zpětnou vazbu organizátorům. ;) 

Všem vedoucím JOTA/JOTI účastnických skupin doporučujeme zajít do tmavomodrého Leaders Campu pro načerpání informací a využití aktivit pro vedení akce!

Chceš na tábořišti potkat nové přátele? Zavítej na brčálovou louku u rybníka a posaď se k táboráku (Campfire). Najdeš tam seznam témat, který zaručeně prolomí ledy a taky možnost zúčastnit se úvodního táboráku!

Co pro tebe znamená lepší svět? Zjisti to ve stanu Better World v horní části mapy. Můžeš v něm například otestovat, jak moc dobře znáš světový skauting, načerpat inspiraci pro zlepšení svého blízkého okolí a nebo si vybrat z opravdu velkého množství různorodých aktivit, od velkých akcí přes humanitární témata až po ekologii.

Zajímá tě, jak se vlastně lepší svět tvoří? Navštiv žlutou vesničku cílů udržitelného rozvoje (Global Development Village) a objev její programy!

Máš zájem o spojení se skupinou skautů ze specifického místa či země na světě? Zajdi do šedého lesa s lupou, která ti ukáže cestu. ;)

Během akce si můžeš taky odpočinou jen tak u telky! Zapni oranžovou JOTA/JOTI TV i svou webkameru. ;) Více o JOTI TV zde.

Jsi připraven/a na největší výzvy, které tě na JOTA/JOTI tábořišti potkají? Bez JOTA/JOTI pasu do nebezpečných končin souostroví nemůžeš! Stáhni si ho v hnědém lesíku (JOTA/JOTI Passport) a vydej se překonat údolí výzev (Challenge Valley). Můžeš jít sám i ve skupině v obou případech tě čeká nejedno dobrodružství. ;)

Na konci akce nezapomeň navštívit polární ostrůvek na severu (Reflection Island) a poskytnout pořadatelům svoji zpětnou vazbu! Za tvou účast tě navíc v Junshopu čeká krásná nášivka letošního ročníku akce, nezapomeň se odměnit!  ;)

V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností se neváhej obrátit na international@skaut.cz

Markéta Byrtusová - koordinátorka mezinárodní spolupráce

 

 

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 533x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu