....

Chyba na stránce: ČLK, VLK nebo instruktorky? Stříbrná řeka spustila přihlašování na další ročník - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4741-clk-vlk-nebo-instruktorky-stribrna-reka-spustila-prihlasovani-na-dalsi-rocnik?autologin=1"

ČLK, VLK nebo instruktorky? Stříbrná řeka spustila přihlašování na další ročník

ČLK, VLK nebo instruktorky? Stříbrná řeka spustila přihlašování na další ročník

Zvažuješ dráhu skautského instruktora? Hledáš kvalitní kurz, kde hraje prim učení se praxí pod dohledem zkušeného mentora? Pak je Stříbrná řeka po tebe to pravé! Spustili jsme přihlašování na celý trojlístek našich kurzů pro rok 2020, tentokrát přijímáme přihlášky poprvé přes skautIS.

Trojlístek lesních kurzů Stříbrné řeky sotva skončil a už chystáme kurzy na rok 2020. Pokud chceš být u toho, můžeš si už teď poslat přihlášku. Třeba na Instruktorskou lesní školu Stříbrná řeka, která má deadline pro přihlašování ze všech nejdřív – už 17. prosince 2019.

Na instruktorky bereme každý rok pouze omezený počet zájemců, účastníci naší ILŠ se totiž stávají na jeden ročník součástí týmu – od jarní plánovací porady instruktorů až po letní běh zakončený zkouškami čekatelů. Společně se stálým týmem se budeš podílet na přednáškách pro budoucí čekatele a vůdce, připravíš velkou hru kurzu i menší hříčky a fitky, vyzkoušíš si vedení review, zpracování odborného (vzdělávacího) textu a jako přísedící budeš asistovat u zkoušek.

Kromě toho pro tebe budou připraveny vzdělávací programy upevňující instruktorské dovednosti. Tým Stříbrné řeky, který tě bude na stezce k instruktorské kvalifikaci provázet, je tvořen zkušenými lidmi s dlouholetou praxí. Mezi našimi instruktory najdeš odborníky z různých oborů, řada z nás se podílí na tvorbě skautských publikací nebo inovacích ve skautském vzdělávání.

Pošli do 17. prosince přihlášku a zamiř za svou instruktorskou kvalifikací na Stříbrnou řeku!

Chceš vědět, jak to u nás vypadá? Podívej se na video!

Více informací najdeš na webu www.stribrnareka.cz.

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 388x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu