....

Chyba na stránce: Co všechno bys chtěl v životě zažít? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4742-co-vsechno-bys-chtel-v-zivote-zazit?autologin=1"

Co všechno bys chtěl v životě zažít?

Co všechno bys chtěl v životě zažít?

Nikdo z nás nevíme, jak dlouho tu vlastně budem. Všichni ale tušíme, že odkládat život to správný řešení není. Připravili jsme akci, během které si svoje sny zase připomeneš a některé z nich rovnou splníš. Chtěl jsi vždycky skočit s padákem? Naučit se francouzsky? Pokecat s někým, kdo tě inspiruje? Tak proč to odkládat?

Slyšeli jste o LowCost Race? Takovém tom závodu po Evropě, kdy lidi bez útraty peněz plní výzvy, jako stopnout letadlo, vyfotit se s cizím prezidentem nebo pozvat miliardáře na svačinu? A věděli jste, že byl založen během zimní výpravy s mým domovským roverským kmenem a většina dosavadních vítězů byli skauti? Organizátoři téhle akce, která se dostala do všech velkých českých médií, teď přichází s novou akcí, která proběhne už v listopadu!

Pokud jste byli na mojí přednášce na Obroku, už víte, že se letos akce po pěti letech proměnila v X-Challenge. Uvědomil jsem si, že to celé vnímám jako skautskou akci pro širokou veřejnost a že myšlenek, které bych chtěl veřejnosti předat, je daleko víc než jenom "cestujte". Naopak chci ukázat, že mnohem důležitější, než těch pár (desítek) dní ročně strávených v zahraničí je celý ten zbytek života tam, kam se vracíme. Jak nakládáme s většinou našeho času? Jak žijeme život, který máme?

V X-Challenge teď s novým, vesměs skautským týmem pořádáme akce celý rok (a tu letní stopařskou šílenost samozřejmě děláme taky, jen nově pod názvem X-Challenge: Letní akce :)). Taky jsme vyvinuli inspirativní výzvovou appku a pomáháme lidem se překonávat a zanechávat za sebou něco dobrého každý den po cestě do školy nebo do práce.

Proč to všechno píšu? Bez skauta by to nebylo. Všechno to stojí na myšlence zakladatele skatingu B.P. - hledat cesty, jak po sobě zanechat svět o kousek lepší, než jak jsme ho našli. A já bych vám všem ze srdce rád poděkoval za to, co děláte a co zanecháváte ve svém okolí. A proto vás chci pozvat na naši nejnovější X-Challenge: Podzimní akci, která se koná během dvou víkendů v listopadu - samozřejmě s přívětivou cenou pro bratry a sestry (rozuměj poloviční slevou) pod kódem "jsemskaut2019". 

X-Challenge Podzimní akce stojí na tom naučit se formulovat svoje sny, vize i životní cíle do tzv. Bucket listu. To tě naučíme během přípravného víkendu a vytvoříme prostředí, kde si spolu s ostatními budete moct pomáhat těmhle cílům přiblížit, nebo je rovnou plnit. Proto pak budete rozděleni do pětičlenných týmů, kde v druhé části akce každému členovi týmu aspoň jeden sen splníte.

Vzhledem k tomu, že je to první ročník, nemůžu se dočkat na to, jak realizační část dopadne a proto hledám nadšené lidi, kteří do toho půjdou naplno a nebojí se zkoušet nové projekty. Za to ale víme, jaká bude přípravná víkendové, kam pozveme ty nejzkušenější lidi z Česka se zaměřením na práci s osobní vizí, osobní rozvoj a motivaci pustit se do čehokoliv, po čem toužíte.

Jdete do toho se mnou? Nemůžu se dočkat, až se to stane a co se nám společně podaří z vašeho potenciálu vytáhnout ❤️

Takže si zapiš termíny 1. - 3. a 6. - 10. listopadu a pojeď do toho s námi. Registruj se tady.

Nemůžeš jet na akci, nebo už víš, že jedeš, ale chceš si otestovat svoje schopnosti už dřív? Stáhni si appku X-Challenge, kterou najdeš na našich stránkách, v Google play nebo AppStore .

Těším se na vás!

Miky, zakladatel X-Challenge

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 668x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu