....

Chyba na stránce: Intercamp 2020: info nejen o registraci - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4746-intercamp-2020-info-o-registraci-a-miste-konani?autologin=1"

Intercamp 2020: info nejen o registraci

Intercamp 2020: info nejen o registraci

Intercamp 2020 proběhne od pátku 29. 5. 2020 do pondělí 1. 6. na jihovýchodním pobřeží Anglie. Přinášíme pravidla pro registraci, cestování do UK po Brexitu a další důležité informace!

Tábořištěm Intercampu 2020 bude Quex Park se slavnou Waterloo Tower, který přiléhá k městu Birchington-on-Sea v hrabství Kent. Nejbližším větším městem je 5km vzdálené Margate a z tábořiště k moři je to jen 1 km! Účastnický poplatek v obvyklé výši 560 Kč/osoba splatný do 20. 1. 2020 na účet Junáka - českého skauta zahrnuje vstup na akci, místo pro táboření, hygienické zázemí a program. Oddíly si na místě samy vaří a dopravu si zajišťují také samy, kontingent je však připraven pomoci při jejím plánování či spojování do autobusů. Doporučujeme zájezdové autobusy s dopravou trajektem, pro menší skupiny případně nízkonákladové lety na Londýnská letiště.

Registrace započne 1. 12. 2019 v 0:00. Díky měsíčnímu odsunu oproti obvyklé praxi minulých let bude ještě před registrací možné vyjasnit následující 2 body:

 • Organizátoři z Velké Británie stále vyjednávají možnosti výhodnější dopravy z přístavu Dover nebo z Londýnských letišť i slevy na trajekt. Souhrnné informace o těchto možnostech jsou přislíbeny k 15. 11. 2019. Věříme, že nabídka bude výhodná i pro naše oddíly.
 • BREXIT: Registrace se o měsíc odložila i kvůli chystanému vystoupení Velké Británie z EU. Nejpravděpodobnější datum, kdy by Brexit mohl nastat je 31. 10. nebo 1. 11. V tomto odkaze lze sledovat aktuální situaci. Zatím se pro vstup osob do Velké Británie při délce pobytu do 3 měsíců pravidla příliš nemění. Nadále by mělo být možné cestovat i na občanský průkaz, pas však znamená větší jistotu. Prosíme, už nyní myslete na platnost cestovních dokumentů všech Vašich členů!

Pravidla registrace pro kontingent:

 • Registrace oddílů v kontingentu bude opět dvoustupňová a 1. vlna poběží mimo oficiální registraci.
 • V neděli 1. 12. 2019 v 0:00 bude zprovozněn registrační formulář pro vedoucí oddílů (Google Form, dosud neaktivní). Do tohoto formuláře vyplní vedoucí oddílu své kontaktní informace, informace o středisku, které oddíl zaštituje, a počet vedoucích a účastníků. Žádné detailní informace např. o účastnících se nevyplňují.
 • Opět bude platit podmínka maximální velikosti skupiny 20 účastníků + 4 vedoucí na středisko, nebudou udělovány žádné výjimky. Pro 2. kolo registrace na oficiálním webu však bude možné 2 a více skupin středisek spojit v 1 větší, což může přinést výhody (společné bydlení, vaření, doprava).
 • Registrace bude probíhat principem, kdo dříve přijde až do naplnění kapacity kontingentu. Dále budou přijímáni náhradníci.
 • Podmínkou pro úspěšnou registraci bude zaslat nejpozději do 7. 12. 2019 0:00 „projekt výpravy na akci". Skupiny o svá místa přijdou ve prospěch náhradníků, pokud projekt nedodají, nebo ho dodají nekompletní či jinak nedostatečný. Cílem této podmínky je včasné naplánování výpravy na Intercamp 2020 včetně zajištění dopravy, stravování apod.! Všechny oddíly, které jedou společnou dopravou a budou společně fungovat, mohou podat společný projekt (doporučeno).
 • Projekt by měl obsahovat: předběžný seznam účastníků, popis plánu dopravy (letadlo, zájezdový autobus atp.), předběžný rozpočet na celou akci s rozepsanými výdaji, včetně plánovaných dotací a určení celkové účastnické ceny za celou akci. Doporučujeme vyjít např. z reálné nabídky autobusové společnosti a cen trajektů dostupných online.
 • Stáhněte si formulář projektu, který je možné použít. Jeho použití však nebude povinné, pokud bude projekt obsahovat všechny potřebné informace. 
 • Oddíly, které splní podmínku dodání projektu, budou vyzvány k oficiální registraci na webu akce, kde bude možné registrovat se jako 1 skupina v případě spojení více oddílů (například krajské výpravy atp.). Pokud se někdo bez vyzvání na webu akce registruje dříve, bude jeho registrace neplatná a následně smazána.
 • Po oficiální registraci dostanou oddíly platební pokyn k uhrazení účastnických poplatků v ceně 560 Kč/osoba do 20. 1. 2020. Kdo včas nezaplatí, bude ze seznamu účastníků vyřazen a volná místa budou poskytnuta náhradníkům.
 • IST se registrují přímo na portále akce a registrace se otevírá 1. 12. 2019 ve 12:00.

Obecné informace o akci najdete na www.intercamp.info a na https://www.facebook.com/intercamp/. Pro informace v češtině doporučujeme profil Českého kontingentu na Facebooku nebo email intercamp@skaut.cz, kam se můžete obracet se všemi dotazy a připomínkami. Volat můžete na číslo 602 101 486.

Pavel Král - Šupik, zástupce Junáka v Intercamp Committee
Lada Matyášová – Laduš, zástupkyně pro koordinaci Českého kontingentu na IC 2020

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1395x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu