....

Chyba na stránce: V období od 25. do 29. října 2019 nebude možné ověřovat a konvertovat listiny ze sněmů pro zápis do rejstříku. CzechPOINT bude mít odstávku - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4754-v-obdobi-od-25-do-29-rijna-2019-nebude-mozne-overovat-a-konvertovat-listiny-ze-snemu-pro-zapis-do-rejstriku-czechpoint-bude-mit-odstavku?autologin=1"

V období od 25. do 29. října 2019 nebude možné ověřovat a konvertovat listiny ze sněmů pro zápis do rejstříku. CzechPOINT bude mít odstávku

V období od 25. do 29. října 2019 nebude možné ověřovat a konvertovat listiny ze sněmů pro zápis do rejstříku. CzechPOINT bude mít odstávku

Upozorňujeme, že v odbobí od 25. 10. od 20 hod. večer do 29. 10. 2019 do 6 hod. ráno, bude Ministerstvo vnitra provádět údržbu všech systému CzechPOINT - dojde k několikadenní odstávce. V uvedeném období nebudou fungovat žádné služby CzechPOINTu, které jako skauti využíváme v návaznosti na probíhající sněmy a zapisování do spolkového rejstříku. 

Přestože v říjnu vrcholí konání střediskových sněmů a volí se nové činovnice i činovníci do vedení a revizních komisí, prosím, počítejte s tím, že v uvedených dnech nebude možné vyrazit na žádný CzechPOINT (na úřadech ani na poštách) řešit ověřování podpisů a konverze souhlasů k zápisu do rejstříku a ani výpisů ze sněmů s výsledky voleb. Naplánujte si svou cestu na CzechPOINT tedy buď před termínem uvedené odstávky, nebo co nejdříve po ní, abyste potřebné dokumenty po proběhném sněmu mohli do skautISu nahrát co nejdříve.

Zároveň přibližně v uvedeném termínu bude kromě CzechPOINTu stát provádět také údržbu na systémech katastrálního úřadu a nebude tak možné dálkově přistupovat ke katastru nemovitostí (nahlížení do katastru může fungovat v omezené míře nebo vůbec). Což může případně zdržet zpracování některých zápisů změn do spolkového rejtříku, které na základě podkladů organizačních jednotek ze skautISu skrze rejstříkový soud provádíme. Stejně tak v uvedeném období nemusí být funkční prokliky ze skautISu a evidence nemovitostí na detaily daných pozemků a objektů v katastru nemovitostí.

Odkazy na oficiální zdroje informací o odstávkách státních systémů: 

 

Věříme, že tato odstávka nebude mít vliv na hladký průběh sněmů organizačních jednotek a následné zpracování dokumentů zvládnete bez obtíží před nebo po státem oznámené odstávce.

Ondřej Peřina (Jerry)
zpravodaj VRJ pro ICT a organizaci

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 389x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu