....

Chyba na stránce: Skautky a skauti 17. listopadu na Korzu Národní - přidej se jako dobrovolník - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4758-skautky-a-skauti-17-listopadu-na-korzu-narodni-pridej-se-jako-dobrovolnik?autologin=1"

Skautky a skauti 17. listopadu na Korzu Národní - přidej se jako dobrovolník

Skautky a skauti 17. listopadu na Korzu Národní - přidej se jako dobrovolník

Skauti jako minulý rok postaví na Národní třídě 17. listopadu stanové městečko, kde budou připravené nejen informační prezentace o naší organizaci, ale i aktivity a hry pro děti i dospělé. Navíc se ještě postaráme o propojovací aktivitu pro děti, která bude spočívat v několika stanovištích po celé Národce.

Na Národní třídě nechceš chybět

17. listopadu si každoročně připomínáme hodnotu svobody - a cenu, kterou jsme za ni museli zaplatit. Tu cenu zaplatily i tisíce skautek a skautů. V koncentrácích, v odboji, v lágrech, v ilegalitě. A proto se už čtvrtým rokem připojujeme k akci „Díky, že můžem!“ v Praze na Národní třídě. Letos bude skautská přítomnost největší a můžeš se do ní zapojit i Ty. Přijď si s ostatními opět zazpívat skautskou hymnu, zastavit se v podsadovém táboře v centru Prahy nebo ho (ještě lépe) přijď pomoci postavit!

Hodí se každá pomocná ruka, na místě i předem

Na to všechno budeme potřebovat partu nadšených dobrovolníků, kteří si chtějí Den boje za svobodu a demokracii užít a zároveň trochu pomoci.

Pokud se chceš zapojit, zaškrtni časové možnosti (i podle toho, co bys chtěl dělat, jestli si spíš hrát nebo posilovat). Můžeš zaškrnout jednu věc, nebo klidně víc, pokud chceš s námi na Národce strávit celý den a podobně. My se ti pak ozveme, jak to bude konkrétně časově, co a jak a tak. Neváhej se obrátit s jakýmkoliv dotazem na zuzana.orlova@skautskyinstitut.cz.

>> Vyplnit formulář Skautky a skauti na Korzu Národní <<

„Díky, že můžem!“ stojí každý rok za návštěvu, atmosféra je tam opravdu krásná. Skautská přítomnost bude letos ještě výraznější než v předchozích letech. Nenech si tento zážitek uniknout! Pro další informace sleduj dál Křižovatku a SkautInfo.

Díky moc, bude to velký! 
Stanové městečko pro Junák - český skaut zajišťuje Skautský institut.
 

Zuzana Orlová | zuzana.orlova@skautskyinstitut.cz.
Skautský Institut

Petr Vaněk - Permi | petr.vanek@skaut.cz 
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1206x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu