....

Chyba na stránce: Tváří v tvář klimatické změně - seminář Ekologického odboru - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4791-tvari-v-tvar-klimaticke-zmene-seminar-ekologickeho-odboru?autologin=1"

Tváří v tvář klimatické změně - seminář Ekologického odboru

Tváří v tvář klimatické změně - seminář Ekologického odboru

Pojďme společně hledat cesty, jak bychom, jako skauti, mohli čelit důsledkům klimatické změny. Na víkendový seminář Ekologického odboru jsme pozvali přední odborníky, na jejich přednášky navážeme workshopy. Seminář se koná 20.–22. března 2020 na Kaprálově mlýně. 

Seminář je určen pro rovery, rangers a dospělé skauty, kteří chtějí diskutovat o tom, jak se  zorientovat v tématu klimatické změny, co lze v současné době dělat, jak zapojit oddíl a jak se má k tématu celkově stavět Junák - český skaut? Hlašte se na https://1url.cz/rMnxF.

Na semináři se můžete těšit např. na přednášku Alexandera Ače z Ústavu výzkumu globální změny AV ČR, v. v. i. - Czech Globe, Bohuslava Binky z katedry environmentálních studií Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity, zástupce Institutu pro ekonomickou a ekologickou politiku nebo na přehled zahraničních skautských aktivit týkajících se klimatické změny. Nedílnou součástí budou tematické workshopy zaměřené např. na skautský výchovný program či na osobní/oddílový přístup, jak se k probíhajícím změnám lze postavit. Předběžný program je k nahlédnutí zde

.

Účastnický poplatek 500 Kč zahrnuje spaní v budově, jídlo od páteční večeře do nedělního oběda, program a nezbytné materiály - snažíme se získat finanční prostředky, abychom mohli účastnický poplatek snížit.

Seminář začne v pátek v 18:00 a skončí v neděli ve 14:00. 

Přihlášky jsou možné na https://1url.cz/rMnxF. Kapacita semináře je 80 osob, k 29. 11. ještě zbývá několik volných míst.

Kontakt ekoodbor@skaut.cz

Alexandra Bernardová - Šuměnka, Anna Šlechtová - Pírko, Eliška Trnková - Upírek

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 847x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu