....

Chyba na stránce: Chystáš se na instruktorky? Stříbrná řeka nabírá účastníky ILŠ 2020 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4819-chystas-se-na-instruktorky-stribrna-reka-nabira-ucastniky-ils-2020?autologin=1"

Chystáš se na instruktorky? Stříbrná řeka nabírá účastníky ILŠ 2020

Chystáš se na instruktorky? Stříbrná řeka nabírá účastníky ILŠ 2020

Zvažuješ dráhu skautského instruktora? Hledáš kvalitní kurz, kde hraje prim učení se praxí pod dohledem zkušeného mentora? Pak je Stříbrná řeka po tebe to pravé! Přihlas se nejpozději do 17. prosince.

Trojlístek lesních kurzů Stříbrné řeky sotva skončil a už chystáme kurzy na rok 2020. Pokud chceš být u toho, můžeš si už teď poslat přihlášku. Třeba na Instruktorskou lesní školu Stříbrná řeka, která má deadline pro přihlašování ze všech nejdřív – už 17. prosince 2019.

Na instruktorky bereme každý rok pouze omezený počet zájemců, účastníci naší ILŠ se totiž stávají na jeden ročník součástí týmu – od jarní plánovací porady instruktorů až po letní běh zakončený zkouškami čekatelů. Společně se stálým týmem se budeš podílet na přednáškách pro budoucí čekatele a vůdce, připravíš velkou hru kurzu i menší hříčky a fitky, vyzkoušíš si vedení review, zpracování odborného (vzdělávacího) textu a jako přísedící budeš asistovat u zkoušek.

Kromě toho pro tebe budou připraveny vzdělávací programy upevňující instruktorské dovednosti. Tým Stříbrné řeky, který tě bude na stezce k instruktorské kvalifikaci provázet, je tvořen zkušenými lidmi s dlouholetou praxí. Mezi našimi instruktory najdeš odborníky z různých oborů, řada z nás se podílí na tvorbě skautských publikací nebo inovacích ve skautském vzdělávání.

Pošli do 17. prosince přihlášku a zamiř za svou instruktorskou kvalifikací na Stříbrnou řeku!

Chceš vědět, jak to u nás vypadá? Podívej se na video!

Více informací najdeš na webu www.stribrnareka.cz.
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 283x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu