....

Chyba na stránce: Jsi delegátem VSJ? Nejpozději do 10. 2. si vyber ubytování a stravu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4900-jsi-delegatem-valneho-snemu?autologin=1"

Jsi delegátem VSJ? Nejpozději do 10. 2. si vyber ubytování a stravu!

Jsi delegátem VSJ? Nejpozději do 10. 2. si vyber ubytování a stravu!

Už jsou zvoleni i krajští delegáti Valného sněmu v Jindřichově Hradci, ale stále ještě velká část řadně zvolených delgátů nemá zvolené preference. Připomeňte prosím všem svým delegátům, že nejpozději do 10. 2. 2020  si musí sami ve skautISu vybrat jídlo a ubytování, abychom jim ho mohli zajistit.  

1) Zadávání požadavků do skautISu

Je potřeba, aby delegáti ve skautISu (v roli účastníka VSJ) zadali své preference, které se mohou týkat zejména ubytování, stravy a dopravy - tyto informace je nutné zadat nejpozději do 10. února 2020! (Podpůrný materiál je k nalezení v Nápovědě. Veškeré doplňující informace jsou pak k nalezení na webu Valného sněmu 2020.

2) Ubytování/spaní

Všichni delegáti mohou zdarma spát na zemi na svých karimatkách a ve svých spacácích.
K dispozici je i omezený počet míst na spaní v postelích. Pokud má o toto delegát zájem, musí si svou preferenci zadat ve skautISu, kde je nutné do poznámky zadat číslo svého občanského průkazu. V případě příliš vysokého zájmu o spaní v postelích se budou místa rozdělovat zejména podle věku a závažných důvodů.

3) Účastnický poplatek

Účastníci Valného sněmu 2020 v Jindřichově Hradci neplatí na základě rozhodnutí Náčelnictva žádný účastnický poplatek (doplácí se pouze případné nadstandardní spaní na postelích).

4) Doprava

Velice doporučujeme, aby delegáti k přesunu do Jindřichova Hradce využívali možností hromadné dopravy. Pokud delegát cítí nutnost využít k cestování auto, prosíme o maximální snahu o využití nabídky či poptávky spolujízdy (jejíž koordinace bude probíhat skrze web VSJ 2020).

5) Informace

  • Veškeré informace pro delegáty, u kterých se předpokládá, že se s nimi delegáti seznámí, budou k dispozici na Křižovatce, v sekci Valného sněmu.
  • Účastníky Valného sněmu jsou pouze dlegáti a pozvaní hosté. Praktické informace od pořadatelů v Jindřichově Hradci najdou na webu VSJ 2020.
  • Jsi-li delegát, zúčastni se události VSJ 2020 na FB - může ulehčit komunikaci mezi delegáty.
  • Od delegátů se očekává, že se seznámí s předsněmovou diskuzí.

 

Jiřina Manková - Špunt
asistentka organizačního zpravodaje

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1595x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu