....

Chyba na stránce: Chceš získat střediskové minimum? Přihlas se na Střep 2020 v Královehradeckém kraji! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4918-chces-ziskat-strediskove-minimum-prihlas-se-na-strep-v-kralovehradeckem-kraji?autologin=1"

Chceš získat střediskové minimum? Přihlas se na Střep 2020 v Královehradeckém kraji!

Chceš získat střediskové minimum? Přihlas se na Střep 2020 v Královehradeckém kraji!

Ať už jsi nový vedoucí střediska, ostřílený matador nebo zástupce, který chce být co platný svému vedoucímu, Střep ti má určitě co nabídnout. Kurz ti pomůže zorientovat se v úkolech souvisejících s vedením jednotky, odkázat na existující nástroje a hledat řešení problémů, na které můžeš narážet.

Střep jako středisko prakticky - už název značí snahu týmu ukázat podstatu práci vedoucího jednotky z co nejpraktičtějších stránek. Na kurzu se potkáš nejen s očekávanými tématy hospodaření, práva nebo organizace, ale velká pozornost je věnována také péči o tvůj tým a obecně dobrovolníkům na úrovni jednotky, protože bez nich se žádná činnost neobejde. Tak trochu novými tématy můžou být oblasti koordinace výchovy z úrovně střediska a zajištění bezpečnosti skautů a skautek.

Mimořádně důležité je na Střepu sdílení zkušeností. Členové týmu se snaží předat znalosti, které získali při svém skautském působení, ale nejcennější je sdílení zkušeností mezi účastníky samotnými. V každém středisku funguje něco lépe, tím můžeme ostatní inspirovat, a něco naopak hůře a k tomu můžeme společně hledat cesty pro zlepšení.

Úspěšným absolvováním Střepu získáš kvalifikaci střediskové minimum, která je povinnou kvalifikací pro vedoucí středisek i vyšších organizačních jednotek.

Těšíme se na vás!

Střep 2020 - Královéhradecký kraj
termín: 28. 2. - 1. 3. 2020, 24. - 26. 4. 2020
místo: Královehradecký kraj (Jičín, Hostinné)
web: strep.skauting.cz (všechny důležité informace o akci i možnost přihlášení) 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 299x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu