....

Chyba na stránce: Zveme tě na Obzor 2020 – skautský duchovně orientovaný kurz - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4919-obzor2020-3?autologin=1"

Zveme tě na Obzor 2020 – skautský duchovně orientovaný kurz

Zveme tě na Obzor 2020 – skautský duchovně orientovaný kurz

Obzor je místo, kde se Nebe dotýká země. Stále na dohled, stále lákající k novým objevům, stále unikající... Pozvedni oči k obzoru a pojď s námi hledat duchovní jádro skautingu – před sebou, nad sebou i v sobě.

Nevíš si rady s duchovní výchovou v oddíle nebo chceš pracovat na vlastním duchovním rozvoji? Chceš duchovně načerpat, zažít konkrétní programy a aktivity, sdílet zkušenosti s ostatními, načerpat nový elán do skautské činnosti a poznat nové přátele? Nabízíme ti účast na Obzoru 2020.

Jde o metodický, formační a částečně i zážitkový kurz, který rozvíjí skauting s důrazem na osobní duchovní život účastníka a nabízí náměty pro rozvoj činnosti oddílů v duchovním směru. Probíhá pod patronací lesní školy Protos a Odboru duchovní výchovy Junáka.
Duchovně orientovaný skautský kurz Obzor 2020 se skládá ze tří víkendů v měsících duben-květen-říjen v různých základnách v Čechách a na Moravě. Každý víkend je zaměřen na jeden ze tří skautských principů a na jejich odraz v duchovním životě i v skautské činnosti.
Jde také o vzájemné přátelské a neformální sdílení ve společném kruhu instruktorů a účastníků, kde každý všem dává i od všech dostává. Obzor je primárně (ale ne výhradně) určen pro křesťany.

Bližší informace jsou zde v příloze:

Přihlašování a web akce:
https://obzor.skauting.cz/

Tým Obzoru tě srdečně zve!
„Obzor, kdo v očích nemá, nic nepochopil“ W. R.

logo

Článek publikoval

Rys
Zobrazeno: 856x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu