....

Chyba na stránce: Výkonná rada jmenovala vedoucí Středoevropského jamboree 2022 v ČR - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4980-stredoevropske-jamboree-2022-v-cr-povede-tereza-petrasova-sunny?tl=comments&autologin=1"

Výkonná rada jmenovala vedoucí Středoevropského jamboree 2022 v ČR

Výkonná rada jmenovala vedoucí Středoevropského jamboree 2022 v ČR

Středoevropské jamboree se v létě roku 2022 vrátí do ČR. Výkonná rada Junáka - českého skauta pověřila vedením akce Terezu Petrášovou - Sunny.

Central European Jamboree známé pod zkratkou CEJ je pravidelná mezinárodní skautská akce regionu V4 (Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko). V pořadatelství akce se tyto země co dva roky střídají, Junák - český skaut je znovu na řadě v roce 2022. Poslední CEJ, které pořádala naše organizace, proběhlo v roce 2014 v Doksech pod názvem "Prepared for the Future". Hlavními cíli akce jsou rozvoj mladých lidí, udržitelnost, využití skautské metody a inspirace mezinárodním skautingem.

"Nový tým CEJ 2022 je nadšený ze svěřeného úkolu a všichni se těšíme na přípravy. V současné době pracujeme na rozvíjení hlavních cílů akce s důrazem na udržitelnost a zodpovědnost tak, abychom vytvořili akci, na kterou může být naše organizace hrdá a obstojí v mezinárodním měřítku. Stejně jako Národní skautské Jamboree i nás zajímá názor široké skautské veřejnosti na podobu této velké mezinárodní akce. Ten můžete vyjádřit na Valném sněmu na stánku Odboru pro velké akce nebo na mail sunny@skautka.cz. Neváhejte a zapojte se do utváření podoby CEJ 2022!." Sunny

"Junák - český skaut vnímá potenciál pořádání středoevropského jamboree zejména v rozšíření oddílové výchovy o rozměr mezinárodního skautingu a v dosahu pro velký počet lidí díky místní i cenové dostupnosti akce. Výkonná rada je velmi potěšena, že se Sunny zhostí vedení akce a těší se na její realizaci!" Fišer

Vojtěch Olbrecht - Fišer
Zahraniční zpravodaj výkonné rady

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 275x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu