....

Chyba na stránce: Potřebujete nabrat do svého oddílu nováčky? S podporou můžete počítat! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/935-balicek-ustredi/balicek-kveten-2019/4533-je-nacase-zacit-planovat-nabory-prihlaste-se-a-ziskejte-materialy-zdarma?autologin=1"

Potřebujete nabrat do svého oddílu nováčky? S podporou můžete počítat!

Potřebujete nabrat do svého oddílu nováčky? S podporou můžete počítat!

Potřebujete nabrat do svého oddílu nováčky a hledáte způsob, jak na to? Začněte plánovat letošní nábory. Zatím se to zdá brzy, jistě máte spoustu starostí s přípravou akcí a letních táborů. Přesto je už načase přemýšlet o září a novém oddílovém roce. Můžete třeba začít tím, že se přihlásíte k pořádání náborové akce a získáte tak nárok náborový balíček zdarma.

Kde najdu informace k náborům?

S podporou ústředí můžete počítat i tento rok, tady na Křižovatce máte k dispozici sekce www.skaut.cz/nabory, kde je zpracovaná metodika různých typů náborů, přehled nabízených propagačních materiálů i návody, jak si je můžete sami vytvořit, eknihy, videa a fotky ke stažení a rady, jak si nováčky udržet v oddíle i po náborech. Doporučujeme k prostudování také sekci Propagace. Navíc můžete získat náborový balíček propagačních materiálů zdarma.

A kde se přihlásím, abych získal náborový balíček?

>> Vyplňte tento přihlašovací formulář <<

Získáte tak každoroční podporu, NÁBOROVÝ BALÍČEK. Jeho cena by byla přes 400 Kč, ale vy jej na pořádání náborové akce dostanete zdarma.

Balíček obsahuje:
  • leták pro rodiče, karta - 25 ks
  • plakát A2 - 2 kusy
  • plakát A3 - 3 kusy
  • náborový časopis - 25 kusů
  • placka mix motivů - 15 kusů

Je to takový základ, od kterého se můžete odrazit. Další materiály k náborům vyberte podle vašich představ a plánů. Zároveň totiž získáte kód na 20% slevu na všechen propagační materiál. Ta platí od 1. 6. do 30. 9. 2019 a podmínkou je minimální objendávka 200 Kč a vztahuje se na produkty z kategorie propagace (vyjma USB flash disků, náramků Paracord, frisbee a pera parker). O spuštění prodejní akce budeme informovat, e-maily s vouchery budeme rozesílat od 1. června.

Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 919x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu