....

Chyba na stránce: Roční cestovní pojištění za méně než 2 Kč denně mohou využít držitelé Členské karty Junáka s logem EYCA - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/951-cestovni-pojisteni?autologin=1"

Roční cestovní pojištění za méně než 2 Kč denně mohou využít držitelé Členské karty Junáka s logem EYCA

Roční cestovní pojištění za méně než 2 Kč denně mohou využít držitelé Členské karty Junáka s logem EYCA

Mějte celoroční cestovní pojištění za stejnou cenu, za jakou vás pojistí klasické cestovní pojiťovny jen na několik málo dní. K čerpání této výhody nepotřebujete nic jiného než Členskou kartu Junáka s EYCA rozšířením, které je včleněno do každé karty, jejíž držitel je mladší 30 let.

Je vám do 30 let a máte Členskou kartu Junáka? Usnadněte si cestování!

Všichni, kteří mají Členskou kartu Junáka s logem EYCA, si mohou pořídit celoroční pojištění u Union pojišťovny jen za 190 Kč. Exkluzivní cestovní pojištění lze využít při cestách na celém světě plných 365 dní, maximálně však do konce platnosti karty.

Při tvorbě tohoto pojištění byl hlavní důraz kladen na co nejdostupnější cenu, ale nikoliv na úkor výhodných podmínek. Existuje totiž možnost navolit si typ pojištění dle vašich představ a potřeb.

Jednotlivé typy pojištění již od 190 Kč

Pro cesty spojené s turistikou, relaxem a nakupováním v zahraničí stačí varianta TURISTA, kterou lze pořídit v základní verzi za 190 Kč. Pro lidi, kteří budou v průběhu roku cestovat do zahraničí a vykonávat sportovní aktivity, je určena varianta SPORT.

Kromě léčebných výloh v zahraničí, non-stop dostupné asistenční služby v českém jazyce a pojištění technické pomoci při záchranné akci v horách je možné pojistit si také zavazadla, odpovědnost za škodu a úrazové pojištění. Tato rizika jsou uspořádány do 3 balíčků BASIC, STANDARD a PREMIUM. Poslední jmenovaný obsahuje všechny zmíněná rizika a nejvyšší pojistné částky, včetně velkorysé pojistné částky 4 mil. korun pro pojištění léčebných výloh v zahraničí.


>>> VÍCE INFORMACÍ O POJIŠTĚNÍ <<<


>>> OBJEDNÁNÍ CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ <<<

logo

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

1 Názor
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu