Toto je pouze náhled.
Petra Bašová (Fidla)
KÚJ – koordinátorka personalistických projektů
petra.basova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Jana Jirasová (Prcek)

Kmen dospělých

Posláním Kmene dospělých je široká podpora skautingu mládeže, celoživotní sdílení skautských hodnot a ideálů a jejich přenášení dospělými skauty do společnosti, v níž žijí.

Motivační program Oldskauting 21

V rámci projektu Oldskauting 21 byl vytyčen rámec skautingu dospělých. Metodika přináší soubor základních informací a tipů, výzev a projektů, které ukazují náplň činnosti jednotlivců i oldskautských klubů.

Více se o myšlenkách Oldskauting 21 můžete dozvědět v brožuře: Jednou skautem, navždy skautem.

O aktivitách Kmene dospělých se můžete dočíst na stránkách: kmendospelych.skauting.cz

Přehledy příležitostí a možností zapojení pro dospělé v Junáku - českém skautu

Skauting nabízí dospělým mnoho příležitostí k vlastní realizaci a podpoře skautské myšlenky.

Nejen střediskovým vedoucím a zpravodajům slouží i přehled možných forem zapojení dospělých do skautingu.

Kam dál?