Toto je pouze náhled.

Směrnice k dotacím organizačních jednotek pro rok 2024

Směrnice upravuje pravidla pro rozdělování, využívání a vyúčtování dotací určených organizačním jednotkám, které byly získány od Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v rámci Výzvy Práce s dětmi a mládeží 2024 pro osvědčené organizace.

Směrnice se týká těch dotačních kapitol, které rozděluje přímo Junák - český skaut (vzdělávací akce, rádcovské akce, opravy a údržba kluboven a základen, celostátní akce, projekty zaměřené na práci s neorganizovanou mládeží, dostupný skauting, podpora činnosti nových oddílů). Souhrn provozních informací odpovídající pravidlům ze směrnice ke všem dotčeným dotacím lze také nalézt v sekci dotace na Křižovatce.

Informace o dotacích rozdělovaných skautskými kraji jednotlivým OJ na provoz a akce v krajích je třeba hledat ve vyhláškách jednotlivých krajů (mimo jiné jsou umístěny v sekci krajských vyhlášek ve Spisovně).