Nástroje podpory aneb jaké výhody skauting přináší

POZOR: Toto je stará, neaktuální verze
Skauting je práce dobrovolnická, stojí hodně úsilí a času. Proto neváhej využívat různé možnosti, jak si práci usnadnit či získat na oplátku něco i pro sebe.

Akce pro rozvoj jednotlivců i tým

Setkání pro výchovné zpravodaje a zpravodajky i ty, kteří by se chtěli výchovným zpravodajem stát, popř. se starají o výchovu v oddílech, střediscích, okresech, krajích, či řídí rádcovský kurz. Více info https://sevyz.skauting.cz/

Setkání pro vedoucí oddílů a jejich pomocníky, kteří chtějí rozvíjet schopnosti potřebné pro vedení oddílu a  sdílet zkušenosti. Setkání se koná jednou za dva roky. Podrobnější informace najdeš tady .