Zveřejněno 21. 2. 2023
Alex Bernardová (Šuměnka)
KÚJ – agenda klimatické změny
alex.bernardova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Barbora Tichavová (Rozárka)

Pro stavitele a správce kluboven a základen

Rekonstrukce stávajících či stavby nových kluboven bychom ročně spočítali na prstech, ovšem udržitelnost, použité materiály a energetická náročnost se stávají velmi aktuálním tématem.

Pokud jsi stavitelem, správcem klubovny či základny, můžeš využít:

Dále připravujeme:

• univerzální architektonický projekt, který bude možné modulovat dle potřeb konkrétního místa (vzniká za podpory Nadace Moudrá cesta )
  • dotační program podporující ekotechnologie a environmentální řešení při úpravách skautských kluboven a základen (plánováno od roku 2023)