( Aktuální )
Zveřejněno 19. 5. 2023
Petra Bašová (Fidla)
KÚJ – koordinátorka personalistických projektů
petra.basova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Jana Jirasová (Prcek)

Členové Odboru pro bezpečný skauting

Kristýna Menclová - Tynus

Jaroslav Petřík - Australan

Kristýna Baumová

Jiří Kubala

Barbora Trojak

Jana Hrnčířová

Jana Hrnčířová

Kristýna Koutenská - Vilík

Kristýna Koutenská - Vilík

Jsem z Nového Města na Moravě. Skautovala jsem v Praze od malé světlušky, větší skautky, přes vedoucí oddílu až zástupcování vedoucí střediska Šipka. Byla jsem instruktorkou na VLK Ursus. Tématu psychického bezpečí se věnuji od roku 2014, kdy vznikla první pracovní skupina výkonné rady k tématu. V Novém Městě na Moravě jsem se ocitla po boku svého manžela Pudila z náčelnictva. Vedla jsem zde roj světlušek a nyní vedu středisko. Jsem dětská lékařka a mám tři děti.

Petra Bašová - Fidla

Petra Bašová - Fidla

Pocházím z Písku, ale už od dob vysokoškolského studia žiju v Praze. Byla jsem členkou (a někdy i vedoucí) oddílu skautek, roverského kmene, roverského odboru, Náčelnictva, týmu RK Svatoplukovy pruty a ILŠ Ejhle nebo zkušební komise OČK Myšlenkové základy a historie skautingu. Pořádám setkání a tábory skautských rodin. Od září 2021 pracuji v kanceláři Ústředí Junáka. Koordinuji Persoodbor a Odbor pro bezpečný skauting.
Byla tato stránka užitečná?
Děkujeme!
Pomozte nám znalostní bázi vylepšit!

Prosím napiš nám, co je na této stránce špatně. Co chybí, či přebývá. Co je nejasné. Co jsi hledal. A budeš-li chtít, napiš nám i něco o sobě – kolik ti je let, jakou funkci ve středisku/oddíle máš a odkud jsi.