Toto je pouze náhled.
Platné 21. 2. 2022 – Neomezeno, Účinné od 23. 2. 2022

Přihláška na tábor (vč. elektronické)

Abyste měli pořádek v účastnících skautského tábora, je třeba mít řádně od všech přihlášky na tábor. Kromě klasické papírové táborové přihlášky můžete využít i zcela elektronickou přihlášku dostupnou prostřednictví skautISu. Stáhněte si vzor papírové přihlášky nebo začněte využívat elektronických přihlášek a zjednodušte si část táborové administrativy.

Elektronická přihláška na tábor

📑 Elektronickou verzi táborové e-přihlášky je možné používat prostřednictvím skautISu. Využít se dá pro mladší i dospělé členy organizace. V případě, že se vašeho tábora bude účastnit i nějaký nečlen, elektronická přihláška je připravena i na to a lze ji využít i pro něj.

Podrobný návod, jak táborové e-přihlášky nastavit a používat najdete v nápovědě skautISu .

Táborová e-přihláška obsahuje všechny potřebné údaje o účastnících tábora (načte údaje o osobě ze skautISu a umožní jejich kontrolu a aktualizaci), poskytne důležité informace k táboru i povinná poučení. Každý tábor si navíc může ve skautISu zadat vlastní údaje k platbě a doplnit libovolné doplňkové otázky a informace pro účastníky.

💡 Pro úspěšné používání táborových e-přihlášek je nutné mít u mladších členů zadané kontakty na rodiče (zákonné zástupce). Pokud tyto údaje zatím ve skautISu u osob neevidujete, doplňte je k jednotlivým členům na záložce “Rodina”.

Přihláška na tábor pro členy

Vzor papírové přihlášky na tábor, kterou je možné upravovat a používat pro členy organizace (neobsahuje poučení k osobním údajům, neboť to již bylo na přihlášce do organizace).

Přihláška na tábor pro nečleny (s poučením)

Pokud se vašeho tábora budou účastnit i nečleni, je nutné, aby dostali přihlášku na tábor jejíž součástí je i poučení k nakládání s osobními údaji nečlenů účastnících se skautských akcí. Vzor papírové přihlášky na tábor pro nečleny si můžete níže stáhnout.

Více ke skautským táborům

Chystáte skautský tábor a nevíte co a jak je potřeba zařídit? Projděte si sekci Tábory na Křižovatce.