Toto je pouze náhled.
Michaela Čakrtová (Střízla)
TDC – asistentka
michaela.cakrtova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Ondřej Peřina (Jerry)

Jak, kdy a za kolik ji můžeš získat

Od roku 2024 je členská karta zdarma pro každého člena v rámci registračního poplatku.

Karty posíláme třikrát do roka, v případě objednání mimo pravidelnou registraci je tedy nutné počítat s dodáním v delším časovém horizontu.

Termíny vydání karet:

Termín objednání karetDistribuce karet
31. lednabřezen
7. červnačerven
5. říjnaříjen

Objednávky členských karet se jako každá důležitá agenda vyřizují ve skautISu .

Jak si můžu sám/​sama členskou kartu objednat?

1. Přihlas se do skautISu.
  2. Zkontroluj, že máš nahranou aktuální fotografii, která splňuje kritéria na identifikaci majitele: fotografie musí být na výšku, poměr 4:3, velikost aspoň 1600×1200 px, formát: jpg. Fotografie musí ukazovat reálný portrét z čelního pohledu na jednotném pozadí, tedy hlava + část ramen, nikoliv celé tělo.

Stejně jako u jiných dokladů není přípustné mít na fotografii tmavé brýle, pokrývku hlavy či jinak zakrytý obličej.

TIP: Focení a úprava fotek pod vedením někoho, kdo to umí, může být zábavná a poučná aktivita na schůzku. Foťte ale děti zblízka, aby na fotce byla pouze hlava a ramena.

3. Jdi na „Moje osoba“ a vyber záložku „Členská karta“. Pro variantu „student“ nahraj také své aktuální potvrzení o studiu, které naskenuješ a vložíš ve formátu png nebo jpg.
  4. Ulož a zadej „Objednat kartu“.
  5. Nezapomeň: Bez fotky kartu nepořídíš. Zároveň zkontroluj ve skautISu své údaje, aby ti karta nepřišla s chybami.
  6. Členské karty se posílají na korespondenční adresu střediska nebo je lze vyzvednout osobně na ústředí.