Zveřejněno 2. 8. 2023
KÚJ – asistentka starosty, VRJ a Náčelnictva
lenka.sablova@skaut.cz

Formuláře návrhů na vyznamenání

Návrhy je třeba kompletně vyplnit, včetně kontaktů a podpisu navrhovatele/předkladatele a zaslat v elektronické nebo papírové podobě na adresu Kanceláře ústředí (e-mail kancelar@skaut.cz nebo Junák - český skaut, Senovážné nám. 24, 110 00 Praha 1).

Návrh na vyznamenání

Návrh na vyznamenání Kmene dospělých

Návrh na vyznamenání Členství ve Svojsíkově oddíle

Co je potřeba udělat:

• vyplnit Evidenční list - 2x na tuhý papír,
  • jako přílohy je třeba doplnit skautský i osobní životopis navrhované/ho s vlastnoručním podpisem a čestné prohlášení navrhované/ho podepsané vlastní rukou, že nebyl/​a a není členem KSČ, KSČM, STB ani jiné extremistické strany, či skupiny (obojí ve dvojím originálu),
  • vše zaslat na adresu Kanceláře ústředí (předá oddílové radě Svojsíkova oddílu).