Zveřejněno 6. 1. 2023
Pavla Sýkorová (Gymi)
KÚJ – koordinátorka programových projektů
pavla.sykorova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Barbora Tichavová (Rozárka)

Poradní skála

Poradní skála je celostátní setkání pro všechny vedoucí působící u světlušek, vlčat a žabiček i benjamínků. Akce má dlouholetou tradici, poprvé se uskutečnila již v roce 1994 a koná se ve dvouletém intervalu (střídá se s Elixírem - celostátním setkáním oddílových týmů).

Co se naučíš a co zažiješ?

• výměna a sdílení zkušeností s vedením výchovné kategorie světlušek, vlčat a benjamínků,
  • inspirace a nové nápady na zajištění oddílového programu,
  • práce s výchovnými nástroji pro tyto věkové kategorie,
  • praktické rady a tipy pro práci se symbolickým rámcem a ideou vlčat, světlušek a žabiček
  • poznávání nových lidí, kteří se podílejí na vedení světlušek, vlčat, žabiček a benjamínků
  • a mnohé další.

Vstupní podmínky:

• věk 15+ (činovnice a činovníci, kteří pracují s výchovnou kategorií světlušek, vlčat, žabiček či benjamínků)

Délka akce:

víkend (pátek až neděle)

Kdy a kde?

Setkání se koná jednou za dva roky. Podrobnější informace najdeš na webu akce nebo na facebookové stránce .