( Aktuální )
Zveřejněno 3. 5. 2022

Sekretariát

Vytváříme zázemí zaměstnancům Kanceláře a dobrovolníkům kolem ústředí. Zajišťujeme kontakt mezi veřejností, členy organizace a zaměstnanci. 

Napište nám na kancelar@skaut.cz

Ludmila Hobzová - Lída

Ludmila Hobzová - Lída

vedoucí Kanceláře ústředí

ludmila.hobzova@skaut.cz

Lída má na starosti personalistiku, plánování a organizaci práce v kanceláři, zabezpečování technického zázemí, rozpočet kanceláře, správu majetku, spolupráci s ústředními orgány a komunikaci s organizačními jednotkami. Dále má na starosti také dobrovolníky okolo ústředí, odbory a zájemce o stáže. Věnuje se vyhledávání spolupracovníků a řízení některých větších  projektů jako je příprava Valného sněmu či HelpDesku.

Dlouho působila jako vedoucí a výchovná zpravodajka, nyní se změnou bydliště je již několik let ve středisku Králův Dvůr. Je aktivní instruktorkou vzdělávacích akcí, zejména ILŠ Collegium a persoseminářů.

Lenka Šablová

Lenka Šablová

asistentka starosty a ústředních orgánů

lenka.sablova@skaut.cz

Lenka má na starosti podporu práce starosty a ústředních orgánů, konkrétně Výkonné rady a Náčelnictva. Připravuje podklady pro jednání starosty, zajišťuje servis pro ústřední orgány Junáka (příprava jednání, práce s materiály na jednání, zápisy z jednání). Dále pečuje o spisovnu na Křižovatce a řeší část agendy nemovitostí (převody FDML, podpora OJ při řešení konkrétních problémů).

Aktuálně je také členkou šátkového týmu a podílí se tak na přípravě nové řady krojových šátků.

Barbora Bartošová - Georgie

Barbora Bartošová - Georgie

asistentka Kanceláře ústředí

kancelar@skaut.cz

Georgie je často první, na koho v kanceláři narazíte. Zvedá telefony a odpovídá na zprávy z e-mailu kancelar@skaut.cz. Můžete s ní vyřídit návrhy na vyznamenání, zamluvení zasedačky nebo vypůjčení věcí z kanceláře.

Ve středisku Modrý kruh Slaný vede 1. koedukovaný oddíl skautů a skautek a také se podílela na vzniku střediskového roverského kmene.

Jana Hrnčířová

Jana Hrnčířová

asistentka Kanceláře ústředí

jana.hrncirova@skaut.cz

Janča má na starost část administrativy na ústředí, agendu vzdělávacích dekretů a kvalifikací ve spolupráci s Pérákem. Dále má na starost agendu spolkového rejstříku.

Kromě toho ale také právě ji někdy uslyšíte, když budete volat na ústředí a budete potřebovat s něčím pomoci.

Tomáš Hřebík - Staník

Tomáš Hřebík - Staník

správce ICT pro Kancelář ústředí, TDC a dobrovolníky okolo ústředí

Byla tato stránka užitečná?
Děkujeme!
Pomozte nám znalostní bázi vylepšit!

Prosím napiš nám, co je na této stránce špatně. Co chybí, či přebývá. Co je nejasné. Co jsi hledal. A budeš-li chtít, napiš nám i něco o sobě – kolik ti je let, jakou funkci ve středisku/oddíle máš a odkud jsi.