( Aktuální )
Zveřejněno 15. 3. 2022
Petra Bašová – Fidla
koordinátorka personalistických projektů
petra.basova@skaut.cz

Členové Persoodboru

Petra Bašová - Fidla

Petra Bašová - Fidla

Pocházím z Písku, ale už od dob vysokoškolského studia žiju v Praze. V Písku jsem byla členkou a pak vedoucí oddílu skautek a vedla jsem roverský kmen. V pozdních devadesátých a nultých letech jsem byla členkou roverského odboru, Náčelnictva, instruktorkou a vůdkyní RK Svatoplukovy pruty a ILŠ Ejhle nebo členkou zkušební komise OČK Myšlenkové základy a historie skautingu. Pak jsem se věnovala hlavně vlastním dětem. Pořádám setkání a tábory skautských rodin. Od září 2021 pracuji v kanceláři Ústředí Junáka a koordinuji Persoodbor.

Kačka Slavíková

Kačka Slavíková

Pocházím z Olomouce a přes Prahu mě vítr zavál až do Plzně. Momentálně hodně času trávím se svými dvěma malými dětmi a zároveň částečně pracuji na Ústředí v personalistických tématech (aktuálně na tématu alkoholu v organizaci a na přípravě dalšího HelpDesku).

Skautsky působím jako instruktorka na VLK Falconeri a jako zpravodajka pro vzdělávání v pražském středisku. Lektoruji workshopy k družinovému systému a také všechny workshopy, které nabízíme jako persoodbor. Prošla jsem si rolemi od světlušky přes rádkyni, zástupkyni a vedoucí oddílu až po zástupkyni a výchovnou zpravodajku střediska.

Hana Švabíková - Hanča

Hana Švabíková - Hanča

Jsem vedoucí personalistiky v Otevřenu, kde pracujeme na inovacích ve vzdělávání učitelů. Jsem lektorkou komunikace v týmu, zpětné vazby a reflexe. Ve skautu jsem členkou týmu VLK Quo vadis a ILŠ Dobré kafe.

Josef Boubín

Josef Boubín

Ludmila Hobzová - Lída

Ludmila Hobzová - Lída

Co dělám v Junáku: Pracuji v Kanceláři ústředí, jakou vedoucí kanceláře. Dlouho jsem působila jako vedoucí oddílu, střediska a výchovná zpravodajka. Nyní se změnou bydliště jsem již několik let ve středisku Králův Dvůr. Jako instruktorka a lektorka jsem působila zejména na VLK Oikos, ILŠ Collegium a na řadě perso seminářů. Podílím se na přípravě řady akcí (Valný sněm, HelpDesk, Ústřice apod.)

Co dělám v běžném životě: Žiju v malé vesničce s mužem, 3 dětmi a venkovským zvěřincem :)

S čím se na mě můžete obracet: Třeba pokud potřebujete lektora skautské personalistiky či organizace a práva. Nebo když chcete pracovat v Kanceláři ústředí :)

Jana Jirasová - Prcek

Jana Jirasová - Prcek

Zpravodajka Výkonné rady pro dospělé a personalistiku.

Ladislav Pelcl - Bilbo

Ladislav Pelcl - Bilbo

Pavel Konečný - Flek

Pavel Konečný - Flek

Skautuji od roku 1991. Postupně jsem si prošel mnoha rolemi. Vedl jsem 921. oddíl skautů, 92. středisko Šípů na Zahradním městě, několik čekatelských kurzů, ILŠ a jedno období dokonce působil i v Náčelnictvu. Aktivně se zapojuji v několika odborech Junáka a Radě TDC. Profesně mě život zavál na 3 roky do australského Sydney. Po návratu pak posledních 6 let vedu 7. oddíl benjamínků Hvězdičky v Kunraticích. Na Odboru personalistiky se mi líbí, že nám všem pomáhá dělat lidi v naší organizaci spokojenější, učí nás nebát se i náročnějších rolí a přispívá k uvědomění, že skvělý kolektiv není náhoda.

Hana Pechoušková - Karamela

Byla tato stránka užitečná?
Děkujeme!
Pomozte nám znalostní bázi vylepšit!

Prosím napiš nám, co je na této stránce špatně. Co chybí, či přebývá. Co je nejasné. Co jsi hledal. A budeš-li chtít, napiš nám i něco o sobě – kolik ti je let, jakou funkci ve středisku/oddíle máš a odkud jsi.