( Aktuální )
Zveřejněno 8. 6. 2021
Markéta Musilová – Blecha
KÚJ – koordinátorka programových projektů
marketa.musilova@skaut.cz

Členové a členky roverského odboru

Michal Holobrádek (Majkl)

Michal Holobrádek (Majkl)

šéf roverského odboru

Stál jsem u rozjezdu roverského kmenu Rozbřesk v Břeclavi, který jsem následně 3 roky vedl. Hodně mě bavilo řešit programové věci a diskutovat o nich, a tak jsem dostal možnost se tomu věnovat i v RO. I po letech v Roverském odboru mě neskutečně baví všechny akce našeho roverského kmene a taky sledovat, kam se rovering u nás v Břeclavi i v celé republice posouvá. 

Pavel Martinek (Šmudla)

Pavel Martinek (Šmudla)

Roverům jsem se začal věnovat jako vedoucí roverského kmene. Plynule jsem přešel přes pozici okresního zpravodaje pro RS až do RO. Baví mně jednorázové akce. Od lokálních víkendovek pro rovery až po Obroky. Založil jsem Našrot. Působím na Rovelu - roverském vůdcovském kurzu.

Julia Motalová (Julča)

Julia Motalová (Julča)

Během studií v Coloradu jsem přičichla k fungování amerických Venture Scouts, což mě po návratu domů inspirovalo k rozjetí roverského programu ve svém oddíle. Zvědavost více nahlédnout pod pokličku roverskému programu v Junáku mě nakonec přivedla až do Roverského odboru.

Jakub Zlobivý (Makča)

Jakub Zlobivý (Makča)

Su z Brna, ale srdíčko mám ve Křtinách. U nás na středisku jsem byl u zrodu fungování našich RS a nového začátku v té době skomírajícího kmene. Byl jsem jeho první novodobý vůdce, nyní kmen předávám. Zápal do roveringu mě dovedl až sem, do RO. Kromě činností pro kmen a pro odbor se ve volném čase snažím studovat medicínu v Brně. V RO jsem hlavně pro programové věci kolem výzev a projektů a abych měl na všechno blbé a občas vtipné řeči.

Jan Bláha (Bill)

Jan Bláha (Bill)

Založil a zrušil jsem několik roverských kmenů. Dlouhou dobu se pohybuju na větších roverských akcích v ČR i Evropě na pozicích od účastníka po supervizora. V RO především hledám věci, na které jsme mohli zapomenout jak procesně, tak myšlenkově v naší činnosti.

Ivana Martinková (Ifanka)

Ivana Martinková (Ifanka)

Miluju energii na roverských kurzech. Působím na Rovelu+ a jako můj úplný začátek roveringu datuji Roveriádou. V odboru mě baví jak spřádání dokumentů, tak dělání srandy. Život naživo a lehkost bytí ♥, to jsem celá já. 

Jiří Dorazil (Alex)

Jiří Dorazil (Alex)

V roverském věku jsem potkal spoustu inspirativních lidí, kteří mě postupně přemluvili k vedení kmenu,deseti ročníků roverského setkání, čtyř ročníků roverského tábora a vstupu do roverského odboru. Vedu oddíl a tým Betlémského světla. Baví mě nuly a jedničky.

Simona Zatloukalová (Koblížek)

Simona Zatloukalová (Koblížek)

Jako ranger jsem objevila jiný rozměr skautingu mimo vedení mladších věkových kategorií. Ten se postupně se rozvinul spolupořádáním různých menších i větších akcí až ke vstupu do odboru - trochu jsem jej promodrala :) Ráda zkoumám nové věci, ve skautu, studiu i práci.

Lucie Rybková (Froggy)

Lucie Rybková (Froggy)

Na roveringu mám ráda svobodu, dobrodružství a mnoho příležitostí, které nabízí. Baví mě téma péče o tým a v roverském odboru se zajímám hlavně o výzvy a projekty, protože to je v roverském světě moje srdcovka!

Karolína Macková (Kájina)

Karolína Macková (Kájina)

Vždy jsem se chtěla věnovat skautingu tak trochu víc než jen v oddíle a tak jsem se z vlastní iniciativy přihlásila na pozici krajského roverského zpravodaje a začala se tak zajímat o rovering kolem mě. Šlo mi hlavně o to propojit RS v kraji a podpořit je v další práci. 

Miroslav Martinek (Sid)

Miroslav Martinek (Sid)

sid@skaut.cz

Jsem členem Roverského odboru Junáka , který jsem do roku 2017 vedl. Od roku 2012 do roku 2015 jsem vedl tým celostátní roverské sbírky Společně proti leukémii . V roce 2011 jsme s týmem v Blansku uspořádali největší celorepublikové roverské setkání Obrok 2011. V domovské jednotce zastávám zpravodaje pro výchovu a vzdělávání SRJ Světla Blansko . Jsem členem Kmene dospělých 6. oddílu Murlok Blansko (dříve RK Murlok). A když to jen trochu jde děláme co se dá pro naše střediskové rovery. Na starosti mám Strategické téma podpora RS.

Byla tato stránka užitečná?
Děkujeme!
Pomozte nám znalostní bázi vylepšit!

Prosím napiš nám, co je na této stránce špatně. Co chybí, či přebývá. Co je nejasné. Co jsi hledal. A budeš-li chtít, napiš nám i něco o sobě – kolik ti je let, jakou funkci ve středisku/oddíle máš a odkud jsi.