Doplňkové služby Google Workspace for Nonprofit pro střediska a VOJ

POZOR: Toto je stará, neaktuální verze
Tuto stránku pro vás připravujeme
  • Od 22. května 2023 společnost Google spolupracuje se společností Percent na validaci neziskových organizací v České republice.
  • Další informace o tom, jak postupovat při ověřování prostřednictvím společnosti Percent, naleznete v článku  společnosti Google, kde je popsáno, jak tento proces zahájit.
  • Pokud jste již proces validace u společnosti Percent zahájili a máte dotazy, můžete se na ně obrátit zde .
  • Společnost TechSoup se již na procesu validace pro Českou republiku nepodílí a nemůže vám pomoci s podporou týkající se procesu validace pro Google pro neziskové organizace ani s dotazy týkajícími se jejich validačního partnera Percent.