( Aktuální )
Platné 21. 2. 2022 – Neomezeno, Účinné od 23. 2. 2022

Přihláška na tábor (vč. elektronické)

Abyste měli pořádek v účastnících skautského tábora, je třeba mít řádně od všech přihlášky na tábor. Kromě klasické papírové táborové přihlášky můžete využít i zcela elektronickou přihlášku dostupnou prostřednictví skautISu. Stáhněte si vzor papírové přihlášky nebo začněte využívat elektronických přihlášek a zjednodušte si část táborové administrativy.

Elektronická přihláška na tábor

📑 Elektronickou verzi táborové e-přihlášky je možné používat prostřednictvím skautISu. Využít se dá pro mladší i dospělé členy organizace. V případě, že se vašeho tábora bude účastnit i nějaký nečlen, elektronická přihláška je připravena i na to a lze ji využít i pro něj. 

Podrobný návod, jak táborové e-přihlášky nastavit a používat najdete v nápovědě skautISu .

Táborová e-přihláška obsahuje všechny potřebné údaje o účastnících tábora (načte údaje o osobě ze skautISu a umožní jejich kontrolu a aktualizaci), poskytne důležité informace k táboru i povinná poučení. Každý tábor si navíc může ve skautISu zadat vlastní údaje k platbě a doplnit libovolné doplňkové otázky a informace pro účastníky. 

💡 Pro úspěšné používání táborových e-přihlášek je nutné mít u mladších členů zadané kontakty na rodiče (zákonné zástupce). Pokud tyto údaje zatím ve skautISu u osob neevidujete, doplňte je k jednotlivým členům na záložce “Rodina”.

Přihláška na tábor pro členy

Vzor papírové přihlášky na tábor, kterou je možné upravovat a používat pro členy organizace (neobsahuje poučení k osobním údajům, neboť to již bylo na přihlášce do organizace).

Přihláška na tábor pro nečleny (s poučením)

Pokud se vašeho tábora budou účastnit i nečleni, je nutné, aby dostali přihlášku na tábor jejíž součástí je i poučení k nakládání s osobními údaji nečlenů účastnících se skautských akcí. Vzor papírové přihlášky na tábor pro nečleny si můžete níže stáhnout.

Více ke skautským táborům

Chystáte skautský tábor a nevíte co a jak je potřeba zařídit? Projděte si sekci Tábory na Křižovatce.

Byla tato stránka užitečná?
Děkujeme!
Pomozte nám Křižovatku vylepšit!

Prosím napiš nám, co je na této stránce špatně. Co chybí, či přebývá. Co je nejasné. Co jsi hledal. Doporučujeme vyplnit kontakt, obzvláště, pokud očekáváš reakci. Budeš-li chtít, napiš nám i něco o sobě – kolik ti je let, jakou funkci ve středisku/oddíle máš a odkud jsi.