Toto je pouze náhled.
Jaroslav Petřík (Australan)
KÚJ – koordinátor výchovných zpravodajů
jaroslav.petrik@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Filip Hlavinka (Mukóki)

Osnova projektu: Metodické semináře, regionální výměny zkušeností a další akce

V rámci připrav různých metodických seminářů, regionálních výměn zkušeností a dalších je vhodné při sepisování projektu vzdělávací akce využít níže uvedenou doporučenou osnovu.
  • Povinnost vypracovat a podávat projekt ke schválení platí pouze za předpokladu, že žádáte o dotaci na vzdělávací akci!
  • Projekt vzdělávací akce se odevzdává ke schválení spolu se skautISovou hlášenkou akce nejpozději 1 měsíc před zahájením akce.
  • Jednotlivé body projektu popište stručně, věcně, konkrétně (nikoli obecnými formulacemi, ale konkrétními pojetími akce).
  • Chcete-li projekt konzultovat před odevzdáním hlášenky akce, zašlete ho na e-mail vzdelavani@skaut.cz . Na stejný e-mail se obracejte i v případě dotazů.

Doporučená osnova projektu ke stažení