Toto je pouze náhled.
Jan Chmelař
KÚJ – asistent organizačního zpravodaje
jan.chmelar@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Ondřej Peřina (Jerry)

Vyhlášení výsledku hlasování o změně Stanov Junáka – českého skauta v červnu 2020

POZOR: Toto je stará, neaktuální verze
V červnu 2020 proběhlo elektronické hlasování o změně Stanov Junáka - českého skauta, během kterého byla přijata změna Stanov doplňující k původním Stanovám z roku 2014 nový Přechodný dodatek č. 1 (viz informace níže). Následně na mimořádném Valném sněmu dne 18. června 2022 proběhla další změna Stanov, která s účinností od 1. září 2022 realizovala některé další úpravy Stanov a uvedený dodatek zahrnula do svého úplného znění (viz související úplné znění Stanov Junáka - českého skauta).

Změna Stanov Junáka - českého skauta (červen 2020) - výsledky elektronického hlasování

Hlasování o změně Stanov Junáka - českého skauta realizované v červnu 2020 se řídilo níže uvedenými pravidly a kompletní průběh je zaznamenán v níže přiloženém dokumentu.

Pravidla a souhrn informací k hlasování o změně Stanov Junáka – českého skauta v červnu 2020

V červnu 2020 bylo Náčelnictvem v souladu s čl. (112) Stanov vyhlášeno a následně probíhalo hlasování o změně Stanov. Tento dokument zaznamenává, jakým způsobem bylo hlasování vyhlášeno, jak ho Výkonná rada realizovala a jakým způsobem byli delegáti informováni.