Toto je pouze náhled.
Michal Peroutka (Pérák)
KÚJ – koordinátor vzdělávání
michal.peroutka@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Filip Hlavinka (Mukóki)

Rozcestník vzdělávacích akcí (odpověz si na otázku, co za vzdělávání hledáš)

Junák – český skaut využívá ucelený vzdělávací systém. Rozlišujeme kurzy kvalifikační, které připravují na získání kvalifikací potřebných pro vykonávání většiny činovnických funkcí, a vzdělávání nekvalifikační, kde jde hlavně o výměnu zkušeností a získání nových nápadů, motivace a energie, ale i o celkový osobnostní rozvoj.

Je dobré si uvědomit, že neexistuje jen jedna jasně definovaná cesta k rozšiřování vědomostí, praktických dovedností a získávání kvalifikací – systém nabízí pestrou škálu možností, aby si každý mohl vybrat tu, která mu nejvíce vyhovuje (s ohledem na jeho osobní situaci i preference).

Vyhledávat a třídit vzdělávací akce můžeš snadno na jednom místě v Databázi vzdělávacích akcí: kurzy.skaut.cz .

vypořádat ZV

smazat starou stránku