Zveřejněno 16. 3. 2023
Michal Peroutka (Pérák)
KÚJ – koordinátor vzdělávání
michal.peroutka@skaut.cz

Roveři nad zlato aneb jak podpořit rovery, abychom měli činovníky (verze pro střediskovou radu)

Anotace programu:

“Roverský kmen jen tahá schopné lidi od práce v oddílech.” “Na rovery není spoleh. Nechtějí převzít zodpovědnost.” “Není, kdo by převzal vedení oddílů.” Rezonují takové myšlenky vaším střediskem? Pak si objednejte tento seminář, který společně připravily Odbor pro personalistiku a Roverský odbor. Budeme zkoumat vaši konkrétní situaci. Vytvoříte si plán jak podpořit vaše rovery, aby někteří z nich převzali potřebné role a funkce na středisku.

Forma provedení:

prezenčně

Cílová skupina:

středisková rada

Předpokládaná časová dotace programu:

3 hodiny

Počet účastníků programu:

6 - 15 osob

Kolik týdnů/měsíců dopředu je min. potřeba na rezervaci programu:

2 měsíce

Potřebné materiálně-technické zabezpečení k zajištění od organizátora:

flipcharty, dataprojektor se může hodit, ale není nutný