Zveřejněno 1. 6. 2021
KÚJ – asistent organizačního zpravodaje
jan.chmelar@skaut.cz
Jan Novák
KÚJ – konzultant pro právní a organizační agendy
rejstrik@skaut.cz
Ondřej Peřina (Jerry)
VRJ – zpravodaj pro ICT a organizaci
ondrej.perina@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Ondřej Peřina (Jerry)

Online nástroje a osobní údaje

Osobní údaje spravujte pouze v nástrojích, které k tomu jsou určeny a splňují všechny požadavky na jejich ochranu.

Primárním nástrojem pro práci s osobními údaji členek a členů i účastníků klíčových akcí je informační systém skautIS .

Pokud navíc potřebujete pracovat s různými reporty o členech a doplňovat si do nich informace související s činností oddílů či kurzů nad rámec skautISu, můžete k tomu využít skautské Google služby - používejte pouze skautské Google účty a nesdílejte žádné dokumenty a údaje s osobami mimo organizaci či oprávnění přístupu k těmto údajům.