( Aktuální )
Zveřejněno 1. 6. 2021
Jan Chmelař
KÚJ – asistent organizačního zpravodaje
jan.chmelar@skaut.cz
Jana Hrnčířová
KÚJ - asistentka kanceláře
jana.hrncirova@skaut.cz
Ondřej Peřina – Jerry
VRJ – zpravodaj pro ICT a organizaci
ondrej.perina@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Ondřej Peřina – Jerry

Osobní údaje a GDPR

Základní agenda, ve které získáváme osobní údaje, souvisí s přihláškami členek a členů do organizace. Pomocí přihlášky získáváme osobní údaje, které následně zpracováváme v rámci skautISu - našeho základního informačního systému a primárního místa pro práci s osobními údaji.

Přihlášky členek a členů

Jak s nimi pracovat, že si můžete vybrat elektronickou přihlášku nebo papírovou a kdo a kdy by s nimi měl pracovat, najdete v rámci tématu "Přihlášky a evidenční listy".

Seznamte se s poučením k osobním údajům

Na každé přihlášce naleznete kompletní text závazného poučení k ochraně osobních údajů - jakým způsobem s osobními údaji nakládáme, k čemu se využívají, jak je zabezpečujeme i k jakým účelům je smíme používat.

Zpracovávání osobních údajů

Primárním místem pro práci s osobními údaji je informační systém skautIS , do kterého mají přístup členové na základě své funkce v organizaci a odpovídajícího oprávnění.

Související směrnice

Tématu ochraně osobních údajů a všech náležitostí práce s nimi v rámci organizace se věnuje Směrnice pro nakládání s osobními údaji.

Byla tato stránka užitečná?
Děkujeme!
Pomozte nám znalostní bázi vylepšit!

Prosím napiš nám, co je na této stránce špatně. Co chybí, či přebývá. Co je nejasné. Co jsi hledal. A budeš-li chtít, napiš nám i něco o sobě – kolik ti je let, jakou funkci ve středisku/oddíle máš a odkud jsi.