Zveřejněno 5. 12. 2023
Petra Bašová (Fidla)
KÚJ – koordinátorka personalistických projektů
petra.basova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Jana Jirasová (Prcek)

Bronislav Růžička

Co Vás přivedlo ke koučování?

Ke koučování mně přivedl život sám. Osobní zkušenosti, které v něm každý člověk získává jsou mnohdy nepřenosné, takže pouze víra v opravdové schopnosti jedince a jeho podpora zůstává tím jediným, co lze dát každému. Koučování není profesí, koučování je skutečným posláním ...

V čem může být spolupráce s Vámi jako s koučem přínosem?

„Miřte vysoko... ve snadném vítězství je málo statečnosti.“ - Sir Edmund Hillary

Vzdělání

• VUT Brno, fakulta strojní  - obor "Spalovací motory" (inženýrské studium)
  • VUT Brno, fakulta strojní  - obor "Konstrukční inženýrství" (doktorské studium)