Zveřejněno 5. 12. 2023
Petra Bašová (Fidla)
KÚJ – koordinátorka personalistických projektů
petra.basova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Jana Jirasová (Prcek)

Jana Krátká

Co Vás přivedlo ke koučování?

S lidmi „pracuji“ (= naslouchám jim a dělám jim pomocníka v posunu k cíli, ke změně, ke zlepšení stavu) již od roku 2014. Užívám vícero metod a konkrétně ke koučinku mě přivedla touha poznat tuto metodu, potažmo další nástroj pro rozšíření mých dovedností.

V čem může být spolupráce s Vámi jako s koučem přínosem?

Umím velmi dobře naslouchat a provázet procesem uvědomování si. Velkým pomocníkem je mi empatie vyvážená životním nadhledem a zkušenostmi. Mám za sebou hodnotnou praxi a zkušenost se širokou škálou životních témat, s nimiž se na mě lidí obracejí.

Vzdělání

• S0Š s maturitou (ekonomická)
  • Certifikát Kineziologie One Brain a Three in One concept

Kvalifikace v koučink