Zveřejněno 14. 6. 2021

Skautská energie – elektřina a plyn za lepší cenu

Výborným způsobem, jak ušetřit, je společný nákup energií za nejlevnější ceny. Do projektu Skautská energie je možné připojit každé odběrové místo, tedy klubovny a základny, domácnosti i firmy. Navíc takto získá určitou podporu i Junák – český skaut.

V roce 2021 krachl dodavatel elektřiny a plynu dodávající Skautské energii. Následně jsme přišli s nabídkou pro přechodné období do konce roku 2022, ke které je stále možné se přidat.

Proč odebírat elektřinu a plyn přes Skautskou energii?

U Skautské energie tě nepřekvapí žádné skryté pokuty ani poplatky. Vždy znáš svůj tarif a neplatíš ani o korunu víc. Budeš mít přístup k nabídkám, které zajistíme na následující obdbodí, kdy se snad trh s energiemi uklidní. Může tě hřát i pocit, že jsi podpořil Junáka – českého skauta.

Veškeré podrobné informace k projektu Skautská energie včetně ceníku najdeš na www.skautskaenergie.cz .