Zveřejněno 26. 9. 2023
Michaela Čakrtová (Střízla)
TDC – asistentka
michaela.cakrtova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Tomáš Slavík (Fred)

Ben Já Mína

Ilustrovaný časopis pro nejmladší věkovou skupinu, děti ve věku od 4–7 let. Vychází pravidelně od září 2016. Časopisem provází parta kamarádů – Ben, Mína, vedoucí Janka a další děti, které zažívají řadu dobrodružství a vybízejí k hrám, tvoření, vaření, cestování, poznávání přírody a dalším aktivitám, které mohou děti zpracovávat přímo v časopise.

Vedoucí získávají navíc metodickou přílohu a další náměty k tvorbě programu schůzek benjamínků. Metodickou přílohu je možné prohlížet i v PDF na www.skaut.cz/​metodikabenjamina

Archivní čísla BenJáMíny ke stažení

Redakce časopisu Ben Já Mína