Zveřejněno 9. 10. 2024
Michal Peroutka (Pérák)
KÚJ – koordinátor vzdělávání
michal.peroutka@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Filip Hlavinka (Mukóki)

Chci sledovat komunikační kanály o skautském vzdělávání

Mailový občasník vzdělavatelům

Informace, které jsou určeny přímo vzdělavatelům, posíláme mailovým občasníkem vzdělavatelů (obvykle v periodě 1x za 2 měsíce). Mezi adresáty tohoto občasníku automaticky zařazujeme vedoucí lesních akcí, vedoucí kvalfikačních akcí (kromě zdravotnických - viz dále) a předsedy zkušebních komisí.

Měli byste zájem o přidání mezi adresáty? Stačí napsat na email vzdelavani@skaut.cz .

Mailový občasník zdravotnickým vzdělavatelům

Informace pro zdravotnické vzdělavatele posíláme samostatným mailovým občasníkem zdravotnickým vzdělavatelům (posíláme ho několikrát do roka). Adresáty tohoto občasníku jsou automaticky garanti zdravotnických kurzů a doškolení, případně jejich pořadatelé (u externě zajištěných kurzů).

Facebooková stránka Skautské vzdělávání

Novinky o skautském vzdělávání, které nejsou určeny výhradně skautským vzdělavatelům, průběžně sdílíme na FCB Skautské vzdělávání Zpravodajství , případně dle potřeby na běžných komunikačních kanálech ústředí ( FCB Skautinfo , další emailové newslettery apod.).