Zveřejněno 4. 10. 2024
Michal Peroutka (Pérák)
KÚJ – koordinátor vzdělávání
michal.peroutka@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Filip Hlavinka (Mukóki)

Potřebuji poradit se skautským vzděláváním

S obecnými dotazy a připomínkami ohledně skautského vzdělávání (například schvalování vzdělávacích akcí, výklad vzdělavatelských předpisů, žádosti o výjimky, apod.) se standardně můžete obracet na email vzdelavani@skaut.cz .

Touto agendou se zpravidla zabývá koordinátor vzdělávání Michal Peroutka – Pérák (michal.peroutka@skaut.cz ), případně zpravodaj VRJ pro vzdělávání Filip Hlavinka – Mukóki (filip.hlavinka@skaut.cz ).

Potřebujete specifickou pomoc?

Návod na administraci vzdělávací akce ve skautISu najdete zde .

Další možností je kliknout na otazníček ve skautISové hlášence (pod svou skautISovou rolí) a budete automaticky přesměrováni na návod k té záložce hlášenky, kterou máte aktuálně otevřenou (viz obrázek).

Stále si nevíte rady? Obraťte se na koordinátora vzdělávání Michala Peroutku - Péráka (michal.peroutka@skaut.cz ).

Technické problémy ve skautISu adresujte skautISové podpoře (podpora@skaut.cz ).

Posílání záloh a vyúčtování dotací na vzdělávací akce spadá pod ekonomické oddělení (ekonomicke@skaut.cz ).

Potřebujete-li zapsat získanou kvalifikaci/​absolvenci do skautISu, doporučujeme vám obrátit se primárně na vzdělávací akci, kde jste ji získali (má povinnost vám kvalifikaci/​absolvenci zadat do 1 měsíce od jejího získání).

V případě historických kvalifikací/absolvenci můžete zažádat o zápis tímto způsobem (budete potřebovat fotku či scan dekretu/​osvědčení/absolventského listu).

Máte-li další dotazy, obraťte se na vedoucí pro administrativu a organizaci Janu Hrnčířovou – Janču (jana.hrncirova@skaut.cz ).

Řešíte-li vydávání dekretů/osvědčení a jejich duplikátů (kromě absolventských listů, čekatelských dekretů a osvědčení neakreditovaných zdravotnických kurzů či zdravotnických kurzů akreditovaných externím dodavatelem - v tom případě to řešte přímo s pořadatelem kurzu), pište vedoucí pro administrativu a organizaci Janě Hrnčířové – Janče (jana.hrncirova@skaut.cz )

Potřebujete poradit s odbornou činovnickou kvalifikací (OČK)? Obraťte se na asistenta vzdělávání Martina Kolovského - Marťana (martin.kolovsky@skaut.cz ).

Potřebujete poradit se střediskovým minimem (SM)? Obraťte se na koordinátorku kurzů SM Janu Godoravou - Ellie (strediskove-minimum@skaut.cz ).

Potřebujete poradit s víkendem oddílových rad (VOR)? Obraťte se na kooridnátorků VORů Kateřinu Zavřelovou - Káťu (kata.zavrelova@skaut.cz ).