( Aktuální )
Zveřejněno 16. 3. 2023
Michal Peroutka (Pérák)
KÚJ – koordinátor vzdělávání
michal.peroutka@skaut.cz

Chci vylepšit svůj oddíl: jak na to?

Anotace programu:

Žádný oddíl není dokonalý, stále je co zlepšovat. Máme však omezené kapacity je proto důležité umět rozhodnout, co nás trápí nejvíc a do čeho soustředit svoji energii. S výběrem pomohou nástroje sebehodnocení : Semafor Hodnocení kvality . Každý funguje trochu jinak a hodí se k jiným věcem. Na tomto programu vám oba nástroje představíme, prakticky si vyzkoušíme, jak s nimi pracovat, a přivezeme vám materiály, k dalšímu využití. Kromě toho zkusíme společně vymyslet, jak k němu vaši radu namotivovat, abyste v tom nebyli sami a jak hodnocení udělat zajímavé a zábavné. Nabízený program je také vhodný na kurzy (zejm. vůdcovské) pro seznámení účastníků s nástroji.

Forma provedení:

prezenčně/všichni online

Cílová skupina:

účastníci bez zkušenosti nebo s min. zkušeností s nástroji sebehodnocení (nejlépe více lidí z jedné rady); účastníci vůdcovských kurzů; výchovní zpravodajové

Předpokládaná časová dotace programu:

1,5 - 2 hodiny (dle domluvy a požadavků)

Počet účastníků programu:

5 - 30 osob

Kolik týdnů/měsíců dopředu je min. potřeba na rezervaci programu:

1 měsíc

Potřebné materiálně-technické zabezpečení k zajištění od organizátora:

dataprojektor, případně i flipchart

Byla tato stránka užitečná?
Děkujeme!
Pomozte nám znalostní bázi vylepšit!

Prosím napiš nám, co je na této stránce špatně. Co chybí, či přebývá. Co je nejasné. Co jsi hledal. A budeš-li chtít, napiš nám i něco o sobě – kolik ti je let, jakou funkci ve středisku/oddíle máš a odkud jsi.