Zveřejněno 16. 3. 2023
Michal Peroutka (Pérák)
KÚJ – koordinátor vzdělávání
michal.peroutka@skaut.cz

Stal jsem se roverem, co teď?

Anotace programu:

Během programu si společně ukážeme, co nově příchozím roverům roverský svět nabízí za možnosti. Prioritně se důkladně zaměříme na roverský program jak obecně, tak i prakticky. Dotkneme se také dalších možností, např. roverských setkání, mezinárodního roveringu atd. Obecně řečeno se na celou problematiku podíváme pohledem skauta v mladším roverském věku, který přemýšlí, co všechno by mohl dělat... Témata je možno přizpůsobit dle vašich potřeb a představ.

Forma provedení:

prezenčně/lektor online/​všichni online

Cílová skupina:

nově příchozí roveři (14 - 16 let)

Předpokládaná časová dotace programu:

libovolná

Počet účastníků programu:

min. 8 osob (v případě potřeby lze domluvit i nižší počet)

Kolik týdnů/měsíců dopředu je min. potřeba na rezervaci programu:

2 měsíce (lze domluvit individuálně)