Prohlášení o bezinfekčnosti účastníka tábora

POZOR: Toto je stará, neaktuální verze
Pokud se dítě účastní zotavovací akce, typicky letního či jiného tábora, musí mít od zákonného zástupce v rámci odjezdu na tábor podepsané prohlášení o bezinfekčnosti. Jeho podobu si můžete na této stránce stáhnout.

Prohlášení o bezinfekčnosti

Standardní verze prohlášení o bezinfekčnosti, kterou je povinné mít podepsanou zákonnými zástupci od všech účastníků zotavovací akce (akce s 30 a více dětmi do 15 let na dobu delší 5 dní - tábory letní, zimní, jarní či jiné), ale doporučujeme mít tento dokument i na táborech, které nejsou zotavovací akcí.

Prohlášení o bezinfekčnosti ("covid verze" na letní tábory)

Pozor, v období v době pandemie nemoci covid-19 se na letní tábory vztahují další pravidla a doporučení (viz táborová koronavirová opatření ( Neaktuální )), která mimo jiné pro letní tábory vyžadovala i speciální verzi bezinfekčnosti. Pro sezonu letních táborů 2021 byla speciální verze dříve zveřejněnou ( Neaktuální ) a bude-li potřeba i na letní tábory v dalších letech, opět ji zde vystavíme jako aktuálně platnou.

Byla tato stránka užitečná?
Děkujeme!
Pomozte nám Křižovatku vylepšit!

Prosím napiš nám, co je na této stránce špatně. Co chybí, či přebývá. Co je nejasné. Co jsi hledal. Doporučujeme vyplnit kontakt, obzvláště, pokud očekáváš reakci. Budeš-li chtít, napiš nám i něco o sobě – kolik ti je let, jakou funkci ve středisku/oddíle máš a odkud jsi.