( Aktuální )
Platné 18. 2. 2020 – Neomezeno, Účinné od 18. 2. 2020
Michal Peroutka (Pérák)
KÚJ – koordinátor vzdělávání
michal.peroutka@skaut.cz
Jaroslav Petřík (Australan)
KÚJ – koordinátor výchovných zpravodajů
jaroslav.petrik@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Filip Hlavinka (Mukóki)

Osnova projektu: Kurz střediskového minima (SM)

V rámci připrav kurzu střediskového minima je vhodné při sepisování projektu vzdělávací akce využít níže uvedenou doporučenou osnovu.
  • Projekt kurzu střediskového minima se odevzdává ke schválení spolu se skautISovou hlášenkou akce nejpozději 1 měsíc před zahájením akce.
  • Jednotlivé body projektu popište stručně, věcně, konkrétně (nikoli obecnými formulacemi, ale konkrétními pojetími akce).
  • Chcete-li projekt konzultovat ještě před odevzdáním hlášenky akce, zašlete ho na e-mail strediskove-minimum@skaut.cz . Na stejný e-mail se obracejte i v případě dotazů.
  • Závěrečná zpráva se vypracovává formou vyhodnocení projektu. K jednotlivým kapitolám projektu se připojí barevně odlišné komentáře odpovídající skutečnosti a na závěr se připojí celkové zhodnocení.

Doporučená osnova projektu ke stažení

Byla tato stránka užitečná?
Děkujeme!
Pomozte nám Křižovatku vylepšit!

Prosím napiš nám, co je na této stránce špatně. Co chybí, či přebývá. Co je nejasné. Co jsi hledal. Doporučujeme vyplnit kontakt, obzvláště, pokud očekáváš reakci. Budeš-li chtít, napiš nám i něco o sobě – kolik ti je let, jakou funkci ve středisku/oddíle máš a odkud jsi.