Platné 18. 2. 2020 – Neomezeno, Účinné od 18. 2. 2020
Jaroslav Petřík (Australan)
KÚJ – koordinátor výchovných zpravodajů
jaroslav.petrik@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Filip Hlavinka (Mukóki)

Vzor: Projekt a závěrečná zpráva vzdělávací akce

Připravujete-li vzdělávací akci můžete využít tyto vzory pro projekt akce a také pro její závěrečnou zprávu.

V níže uvedeném vzorovém vypracování dokumentů je většina nadpisů kapitol přímo převzata z doporučené osnovy projektu. Kurzívou jsou označeny nadpisy, které byly doplněny nad rámec základní osnovy.

Modrou kurzívou jsou uvedeny vysvětlivky u některých kapitol vzorového projektu. Budete-li vycházet z tohoto vzoru, před odevzdáním projektu vysvětlivky smažte.

Projekt vzdělávací akce (vzorové vypracování)

Závěrečná zpráva vzdělávací akce (vzorové vypracování)