Platné 28. 4. 2021 – Neomezeno, Účinné od 30. 4. 2021
Jan Chmelař
KÚJ – asistent organizačního zpravodaje
jan.chmelar@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Ondřej Peřina (Jerry)

Směrnice k proplácení cestovních náhrad

Směrnice upravuje podmínky pro proplácení cestovní náhrady ve spolku Junák - český skaut, z.

Cestovní náhrady dle této směrnice se neřídí zákonem 262/​2006 Sb. (Zákoník práce), který upravuje vztahy s osobami v pracovně právním nebo jiném obdobném vztahu.

Přehled změn oproti předchozí verzi naleznete v tomto článku k cestovním náhradám. Naše organizační jednotky mohou využít tento formulář  cestovního příkazu k proplacení cestovních náhrad.