Platné 18. 2. 2020 – Neomezeno, Účinné od 18. 2. 2020
Jaroslav Petřík (Australan)
KÚJ – koordinátor výchovných zpravodajů
jaroslav.petrik@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Filip Hlavinka (Mukóki)

Osnova projektu: Nelesní kvalifikační kurzy (ČK a VK)

V rámci připrav nelesního čekatelského či vůdcovského kurzu je vhodné při sepisování projektu vzdělávací akce využít níže uvedenou doporučenou osnovu.
  • Projekt nelesního čekatelského či vůdcovského kurzu se odevzdává ke schválení spolu se skautISovou hlášenkou akce nejpozději 1 měsíc před zahájením akce.
  • Jednotlivé body projektu popište stručně, věcně, konkrétně (nikoli obecnými formulacemi, ale konkrétními pojetími akce).
  • Chcete-li projekt konzultovat před odevzdáním hlášenky akce, zašlete ho na e-mail vzdelavani@skaut.cz . Na stejný e-mail se obracejte i v případě dotazů.

Doporučená osnova projektu ke stažení

Níže uvedené soubory obsahují doporučené osnovy pro vzdělávací akce:

• Čekatelský kurz (ČK)
  • Vůdcovský kurz (VK)