Zveřejněno 26. 2. 2024
Šárka Pavlásková
KÚJ – koordinátorka projektů zakládání nových oddílů
sarka.pavlaskova@skaut.cz
Zodpovědná osoba: Ondřej Peřina (Jerry)

Rozcestník dalších zdrojů a materiálů

Podívej se na seznam užitečných odkazů na materiály, které se objevují napříč celou metodikou a vyhledej si, co tě zajímá.

Pomoc pro nové oddíly

Publikace
Skautské obchody
  • Junshop.cz  – obchod se skautským a outdoorovým vybavením, skautské propagační předměty, metodiky a další publikace
  • SkautInfo  – oficiální celostátní skautský informační kanál
  • SkautFórum  – skupina pro členky a členy Junáka - českého skauta, která je inspirativním a diskuzním prostorem především pro skautské vedoucí a další činovnictvo
  • bazar skautského vybavení  – skupina je určena prodeji, koupi, nabídnoutí, půjčení či vyměně skautského vybavení (kroje a jeho doplňků, táborového a outdoorového vybavení, vybavení do kluboven, skautské literatury atd.)
  • skautská tábořiště  – skupina pro zájemce hledající či nabízející skautská tábořiště